link naar de RSS Feed van de laatste nieuwsberichten meld deze pagina op Twitter meld deze pagina op Facebook

Warme kleding voor daklozen

Zondag 10 november

gepubliceerd: vrijdag, 8 november 2024

Ze vallen niet vaak op, maar ze zijn er wel. Mensen die om diverse redenen op straat leven en regel­ma­tig niet weten waar ze ’s nachts kunnen slapen. Soms is die slaap­plek er niet en blijft de straat over. Het Leger des Heils bekommert zich in Gouda en omge­ving om tien­tal­len dak­lo­zen.

In het kader van de bis­schop­pe­lijke Caritas Actie 2024 wil PCI (Parochiële Caritas In­stel­ling) van Gouda, Schoon­hoven en Haas­trecht samen met u via het Leger des Heils dak­lo­zen in onze eigen omge­ving voor de ko­men­de winter voor­zien van warme kle­ding.

Er zijn al veel mensen bezig met breien in de Krimpener­waard voor deze actie. Half no­vem­ber willen wij de warme kle­ding aan het Leger des Heils overdragen. U kunt de mutsen, sjaals, wanten en truien kwijt in de krat die achterin de kerk staat tot 10 no­vem­ber. Kort­ge­le­den was in het nieuws dat 30% van de dak­lo­zen vrouwen zijn en dat ook kin­de­ren soms geen vast dak boven hun hoofd hebben. Dak­lo­zen zijn dus niet altijd mannen.

Op 10 no­vem­ber is de collecte voor het Leger des Heils in Schoon­hoven en Haas­trecht. Met de opbrengst daar­van willen wij het Leger des Heils in staat stellen om onder andere warme kle­ding aan te kunnen schaffen.



 

St. Barnabasparochie • Grote Haven 8 • 2851 BM  Haastrecht  /  H. Bartholomeusparochie • Wal 61 • 2871 BC  Schoonhoven
(0182) 38 24 55 • info@barnabasparochie.nlinfo@bartholomeusparochie.nl